تاریخ امروز
محصولات خیلی جالب دختروپسر
تبلیغ شما با Authority 40
موضوعات
محبوب ترین مطالب
جدید ترین مطالب


خرید بک لینک می تواند جایگاه وبسایت شما را در نتایج گوگل به رتبه 1 گوگل ارتقا دهد و بک لینک های قوی و ایرانی و با کیفیت موجود در سیستم تمام اتوماتیک بکوریتی نیاز شما به لینک سازی را کاملا رفع می کند . پس از بررسی و انتخاب بهترین ها ، می توانید فرم خرید بک لینک سئو را تکمیل کنید !. 
بکوریتی

کسب در آمد از فروش بک لینک و فروش رپورتاژ آگهی

فروش بک لینک از خدمات بکوریتی هست و درواقع شما می توانید از راه فروش بک لینک کسب درآمد کنید.

به کمک بکوریتی می توانید از راه خرید و فروش بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی درآمد داشته باشید و تنها با ثبت سایت خودتان ماهانه 10 ها بک لینک و رپورتاژ اگهی بفروش برسانید .

خرید بک لینک

اگر صاحب هیچ سایت و وبلاگی هم نباشید می توانید از طریق زیر مجموعه گیری کسب درآمد مطمئن و دائمی داشته باشید.

بکوریتی اولین سیستم یکپارچه خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در ایران

بکوریتی در تابستان 96 پیاده سازی شد و از هفته اول مهر 1396 فعالیت خودش را آغاز کرده و با استقبال بسیاری روبرو شد و ورژن 5 سیستم در حال حاضر فعال می باشد .
تهیه بک لینک قوانین خاص خودش را دارد و عملا نمی توانید این قوانین گوگل را رعایت کنید و بکوریتی تنها سایت در ایران می باشد که این مشکل سئو را به طور کامل پیش بینی و رفع کرده است و شما بواسط پنل بکوریتی می توانید به بهترین شکل ممکن بک لینک تهیه کنید .

سیستم قدرتمند فروش و خرید رپورتاژ آگهی ( Reporting )

خرید رپورتاژ آگهی خبری در کنار بک لینک ها مکملی قوی برای سئو محسوب می شود و در پنل بکوریتی می توانید رپورتاژ آگهی دائمی و فالوو را از بین 100 ها سایت انتخاب و آنلاین سفارش رپورتاژ را ثبت کنید .

پنل قدرتمند بکوریتی برای خرید رپورتاژ آگهی ، تمام نیاز های شما به رپرتاژ دائمی را برطرف کرده است و براحتی می توانید از بین سایت های مرتبط با موضوع فعالیت خودتان ، رپرتاژ آگهی دائمی خریداری کنید.

خرید بک لینک

سفارش افزایش اتوریتی

اتوریتی امتیازی بین 0 تا 100 می باشد و هرچقدر بیشتر باشد نشان دهنده قدرت سایت از نظر سایت منبع یعنی moz می باشد  و  این روش تهیه بک لینک ، برای افزایش اتوریتی وب سایت شما کاربرد بسیاری دارد .

افزایش ورودی گوگل

افزایش ورودی گوگل تا 200 برابر ( 20000% ) ( google input toots ) با روش backority.ir تجربه کنید و در نتایج گوگل به شکل واقعی و طبیعی در صفحه اول گوگل باشید و در این آموزش به این موضوع پرداخته شده است .

بررسی جایگاه کلمه و رتبه سایت در گوگل

اگر از سیستم بکوریتی "بک لینک" خریداری کنید ، سیستم بکوریتی "رایگان" و اتوماتیک جایگاه کلمات کلیدی سایت شما را در google ، تا قبل از منقضی شدن بک لینک بررسی و در نمودار نمایش می دهد .

نویسنده نویسنده : تاریخ : تاریخ
رمان یک شنبه ی غم انگیز (فصل پنجم)Just one more chance
hold me tight and keep me warm
cause the night is getting cold
and I don't know where I belong
Just one last dance

یه آهنگ ملایم همه ی سالن خونه ی آرش رو پر می کنه . فکر می کنم فردا شب کجام ؟ یا هفته ی دیگه ؟ یه شب تاریک توی تنهایی همیشه ی من . اما امشب هنوز اینجام . نگاهم توی سالن می چرخه و روی متین قفل میشه . مثل همیشه دختر ها دور و برش رو پر کردن . میرم طرفش و دستم رو به سمتش دراز میکنم .
- با من می رقصی ؟
ابروهای متین از تعجب بالا می پره . همون لبخند کج همیشگی که حالا عجیب دوستش دارم صورتش رو پر میکنه .
- البته
دستم رو میگیره و از جمع جدا میشه . میریم وسط سالن و توی آغوش هم تانگو می رقصیم . زیاد نمی تونه تحمل کنه و مغلوب کنجکاویش میشه .
- تو و تقاضای رقص ؟ اونم از من ؟ تا جایی که میدونم تو با کسی تانگو نمی رقصی .
- امشب ماه کامله . مگه افسانه ی ماه کاملو نشنیدی ؟
پیش خودم با خواننده تکرار می کنم .

Just one last dance
فقط همين آخرين رقص
before we say goodbye
قبل از اينکه خداحافظي کنيم
when we sway and turn round and round and round
موقعي که پيچ و تاب مي خوريم و هي مي چرخيم، هي مي چرخيم
It's like the first time
مثل اولين بارمون
Just one more chance
فقط يکم فرصت ديگه مونده

می چرخیم و من باز هم غرق لذت میشم . می چرخیم و من با رویاهایی که از من دورن همراه میشم . آهنگ هم مثل دوران سرخوشی من زود تموم میشه . متین سر خم می کنه و لبهاشو به گردن من میسائه . توی چشمام نگاه میکنه و می خواد منو با خودش برگردونه سمت جمع که من دستمو از دستش بیرون می کشم .
- There's no way to come with you
متین می خنده و اون هم با یه جمله از ترانه جوابم رو میده
- It's the only thing to do
فکر میکنم امشب ,آره امشب هر کاری که تو بخوای میکنم . فقط همین امشب رو وقت دارم . حتی نگاه های پر از نفرت آتوسا و رکسان هم مانعم نمیشه و باهاش میرم .رکسان طاقت نمیاره و محض ابراز وجود میگه:
- رها جون تو هر چی خوب نباشی رقصت عالیه . آدرس کلاس رقصتو حتما باید به من بدی.
دست متین که دور کمرم حلقه میشه بی خیال کنایه رکسان میشم .گرمای دستش , حس حمایتی که بهم میده , تلخی هر زهری رو جبران می کنه . متین نگاهی به من می کنه .توی چشمای جادویی اش خیره میشم . دیگه توی نگاهش تمسخر نیست .نمی فهمم چیه.هر چی هست برق چشماش خیره کننده است .
- رها توی خیلی چیزها خوبه درحقیقت عالیه .اما عادت نداره استعدادهاشو برای هر کسی رو کنه . فکر هم نمی کنم آدرس کلاس رقص رها به درد تو بخوره چون تو فقط به تانگو علاقه داری که اون هم استعداد و مهارت چندانی لازم نداره .
لحن گزنده ی متین اون قدر واضح لوندی بی جای رکسان رو به رخش میکشه که از عصبانیت سرخ میشه . فکر می کنم این همه استعداد ناشناخته فقط شامل استعداد من توی شکست میشه .بعد شروع میکنم به شمردن دقیقه هایی که مثل برق میگذرن و شب سیندرلا بودن من رو به آخر نزدیک می کنن.
صدای زنگ خونه نگاهم رو میکشه سمت ساعت .7.5 صبحه . درست و دقیق مثل هر دوشنبه ی دیگه . بعد از چند ثانیه در خونه باز میشه و زهرا خانوم میاد تو .با دیدن من که وسط هال ایستادم جا میخوره .
- سلام خانوم
- سلام زهرا خانوم .خوبی ؟
- ممنون
- امروز به کمکت احتیاجی ندارم . دارم میرم سفر خونه ی خالی هم که نظافت لازم نداره . ببخشید فرصت نشد بهت خبر بدم این همه راه نیای توی زحمت بیفتی .
- نه خانوم ایرادی نداره .گفتم این وقت روز سر کار نرفتین هنوز حکمتی داره . پس بااجازه .
- کجا ؟ حداقل بشین یه گلویی تازه کن بعد برو .
- نه دیگه میرم . هفته ی دیگه بیام ؟
پاکت حقوقش رو به سمتش می گیرم .
- هر وقت برگشتم بهت زنگ میزنم .
زهرا خانوم میره و من روی زمین بین وسائلم که همه جا پخش شده اند میشینم . آرش , آخ آرش اگرتو نبودی الان باید چه کار میکردم ؟ الان باید کجا می رفتم ؟ دوباره یاد مهمونی خونه ی متین میفتم .یاد تنهایی خودم , یاد تنهایی آرش .


توی مهمونی خونه ی متین آخرای شبه و من یه گوشه ای آروم نشستم . توی دنیای خودم غرقم . چه افکار احمقانه ای داشتم . این که می تونم این رابطه رو کنترل کنم.
امشب از وقتی پا توی خونه ی متین گذاشتم یه لحظه هم چشم از من برنداشته .یه فرصتی که پیدا میکنه میاد کنارم .
- من این مهمونی رو گرفتم که تو رو ببینم اما ظاهرا اینجا هم چندان شانسی ندارم.
- بالاخره آدمی که مهمونی میگیره باید هوای همه ی مهمون هاش رو داشته باشه.
- می خوای همشون رو بیرون کنم؟
به چشماش نگاه میکنم . نگاهش هم مثل لحنش محکمه .
- دیوونه شدی؟
- دیوونگی هم عالمی داره . لااقل بیا بالا رو نشونت بدم . هم خلوتتره هم تو تا حالا درست ندیدیش.
بازوم رو میگیره و با هم میریم طبقه بالا. در یکی از اتاق ها رو باز میکنه و من رو هدایت می کنه تو .اتاقی با یه کتابخونه ی بزرگ و یه میز کامپیوتر وچند تا مبل چرمی قهوه ای رنگ.
- خوب اینجا اتاق کار منه . البته زیاد ازش استفاده نمیکنم . در حقیقت وقتش رو ندارم. نظرت چیه؟
- خوبه.
- چقدر مفصل!
من رو از اتاق بیرون میبره و وارد یه اتاق دیگه می کنه . این یکی با یه سرویس خواب خیلی شیک و یه دراور پر شده . تزئینات اتاق یه تابلوی فوق العاده از منظره ی دریای طوفانی به اضافه ی یه گلدون پر از رزهای پایه بلند نباتیه.
- اتاق خوابم چطوره؟ فقط نگو خوبه.
به طرف تابلو میرم و با دقت بهش خیره میشم.
- از سردی و تیرگی این تابلو دلت آشوب نمیشه؟
این رو که میگم برمیگردم تا متین رو ببینم که سینه به سینه باهاش رو به رو میشم . نفهمیدم کی پشت من اومده .یک دستش رو دورم حلقه میکنه و با دست دیگه موهام رو از توی صورتم کنار میزنه . خم میشه روی صورتم . نفسم بند میاد .نفس های داغش تویی صورتم میخوره . من رو محکمتر به سینه ی عضلانیش اش فشار میده . یه لحظه از ذهنم رد میشه " عجب عضلات هوس انگیزی داره" . هوس! چه واژه ی غریبی بود برای من .غریب شاید هم قریب. توی دلم داد میزنم دوباره نه .اما هیچ حرکتی نمی کنم . فقط یه کم باهام فاصله داره که مکث میکنه.
- حالا که گرمای وجود تو رو حس می کنم نه خیلی سرد نیست. اما حتما از اینجا برش میدارم .
بعد لبخندی شیطنت آمیزی میزنه و ازم یه کم دور میشه . از ضعف خودم حالم به هم میخوره . همه ی اون تصمیماتی که قبلا گرفته بودم توی ذهنم محو شده . پیش خودم اعتراف میکنم اگر دوباره میخواست من رو ببوسه جلوش رو نمی گرفتم . از خودم بدم میاد . یه لبخند نصفه نیمه ی بدقواره میزنم و خودم رو از آغوشش بیرون میکشم .
- خوب اگه نمی خوای تا سرویس بهداشتی رو هم نشونم بدی دیگه برگردیم پیش بقیه .
زودتر از اون بدون اینکه حتی نگاهش کنم برمیگردم سالن .
میرم کنار پنجره .راحت می تونم بیرون رو ببینم . چشمام رو به بیرون دوختم اما ذهنم هنوز توی طبقه ی بالا می چرخه .
- بهت گفتم مواظب باش اون شکارچیه خوبیه . تو هم اسیر شدی ؟
با صدای آرش برمیگردم توی زمان حال . به اون که کنارم نشسته نگاه میکنم .
- من قبلا تو قفس یکی دیگه اسیر شدم.
- اسیر کی ؟
زهرخندی میزنم و به نگاهش نگاه می کنم که پر از سوال و تعجبه و پر از گلایه .
- اسیر اکوان دیو . شنیدی اسمشو ؟
- چی شده رها ؟
- خسته شدم . از این آدما از زندگیم از زندان بانی که منم شدم زندان اون .
نگاهم میکنه و بعد از توی جیبش پاکت سیگارش رو در میاره و یه نخ سیگار روشن میکنه . ناخودآگاه بهش میگم .
- یکی هم به من بده لطفا .
- ندیدم تا به حال سیگار بکشی .
- خیلی آشفته ام . شاید یه نخ سیگار یه کم آرومم کنه .
نگاهی به سیگار روشن توی دستش میندازه و بعد بی توجه به من پاکت رو توی جیبش میزاره و شروع میکنه به حرف زدن .
- وقتی فهمیدم شراره بهم خیانت میکنه داغون شدم . خیلی چیزا رو امتحان کردم شاید آرومم کنن اما فایده ای نداشت . همیشه حقیقت تلخ زندگیم خیلی بزرگ جلوی چشمم بود . شراره , دختری که اونقدر توی گوشم زمزمه های عاشقانه می خوند , دختری که به خاطرازدواج با اون با خانواده ام در افتادم , بهم خیانت کرده بود . زنی که شش سال با هم , کنار هم زیر یه سقف زندگی کرده بودیم . زنی که به خاطرش خیلی کارها کردم بهم خیانت کرده بود و بعد خیلی خونسرد وایستاد توی روم و گفت: " هر چیزی یه روزی تموم میشه .هیچ چیز ابدی نیست. زندگی ما هم همین طور . قبول کن که عشق ما خیلی بچه گانه بود ." خودم رو به در و دیوار میزدم . مشروب, مواد , زن های خیابونی , فقط می خواستم فراموش کنم . می خواستم چشمام رو ببندم و بعد که بازشون کردم ببینم هیچ اتفاقی نیفتاده . همه چیز فقط یه خواب بد بوده .
نگاهش رو از آتیش سیگارش گرفت و دوخت به من .
- رها آرامش اگه توی وجود خودت نباشه , دنبالش توی چیزای دیگه گشتن اشتباه محضه .
- نمی دونم . فکرم کار نمی کنه . اون طوری که دوست دارم نمی تونم زندگی کنم . این طوری رو هم که می تونم زندگی کنم اصلا دوست ندارم .
- مشکل همینه
- چی؟
- این که تو شبیه آمای دور و برت نیستی . تو بیشتر شبیه فرشته کوچولویی هستی که به زور تبعیدش کردن روی زمین .
- خیلی ممنون .اما من از مهد کودک هم نیومدم اینجا
- میدونم . اما خودت نمی دونی . یعنی نمی خوای که فکر کنی . چرا یه مدتی به خودت استراحت نمی دی ؟
- می خوام همین کار روبکنم . می خوام برم . دلم می خواد همه چیزو بزارم و برم . اما این که کجا می خوام برم رو هم نمی دونم . در حقیقت جایی رو ندارم که برم .
- برای مواقعی که می رفتیم دیدن خانواده ی شراره یه آپارتمان توی شیراز خریده بودم که هنوز هست می تونی بری اونجا . فقط قبل از رفتن باید مهمونی خونه من رو بیای.
نگاهش میکنم . جدی به نظر میرسه . فکر می کنم بعد از اون جواب منفی که برای ازدواج از من گرفت همچنان رفتارش عوض نشده . هنوز هم مودب و مهربون مونده . تا میام چیزی بگم با یه لبخند گرم جواب میده .
- بالاخره منم باید به یه دردی بخورم .
- چرا به درد بخوری . امیدوارم به خوشی بخوری به شانس بخوری .
- نه مثل اینکه دوباره داری میری توی جلد خودت .
- آره . در پوست شیر


وقتی صدای زنگ پائین رو میشنوم تازه به خودم میام .از مرور گذشته دست میکشم .فکر می کنم زهرا خانوم چیزی یادش رفته که دوباره برگشته ؟ به ساعت که نگاه میکنم تازه میفهمم دو ساعتی هست که خودم رو بین وسائل و خاطرات گذشتم گم کردم . آیفون رو که برمیدارم از شنیدن صدای کسی که جوابم رو میده جا میخورم . اونقدر که بی هیچ حرفی فقط میتونم در رو براش باز کنم . متین که میاد تو همون طور مبهوت وسط خرت و پرتای توی سالن ایستادم و نگاهش میکنم .
- تو هنوز عادت بد فرار کردنت رو ترک نکردی؟
- تو اینجا چه کار می کنی ؟
- اومدم اسکواش بازی کنم . تو چی فکر می کنی؟
- منظورم اینه که آدرس منو از کجا پیدا کردی ؟
- گفته بودم برای من فهمیدن این چیزا کاری نداره
- جدا ؟ پس باید تا حالا فهمیده باشی من یه زن متاهل ام . اومدن تو هم تو خونه ی یه زن متاهل کار عاقلانه ای نیست .
- حدس زدنش چندان هم سخت نبود .
میشینه روی لبه ی چمدونم که اون وسط گذاشتم . با اون اندام ورزیده بیچاره چمدونم فکر نکنم چیز زیادی ازش بمونه .
- تو رو خدا تعارف نکن .من راحتم .خیلی ممنون از مهمون نوازیت . جواب منو ندادی . تشریف میبری سفر ؟
- می خوام یه مدتی از این جا دور باشم .
- این جوری مشکلاتت حل میشه ؟ تو هر جای دنیا هم که بری مشکلت رو با خودت می بری . میخوای این چمدون رو باز کنم و دونه دونشون رو نشونت بدم ؟
- تو راه حل بهتری سراغ داری؟
- آره . اما اول بشین همه چیز رو تعریف کن تا بهت بگم باید چه کار کنی .
- چای می خوری یا قهوه ؟
- نیومدم کافی شاپ . بیا بشین .
میشینم روی کاناپه و بهش نگاه می کنم .فکر می کنم از کجا شروع کنم ؟ چی بگم ؟ اصلا چیزی بگم یا نه ؟ یکی از اون نگاه های آرامبخش و مطمئن مخصوص به خودش رو بهم میندازه .
نمی دونم کی شروع می کنم به گفتن . چه جوری میگم یا چی میگم .فقط وقتی به خودم میام که سرم توی سینه ی اونه و صورتم خیس اشکه .خودم رو کنار میکشم و سرم و رو پائین میندازم و میرم توی آشپزخونه . نمی دونم چرا نگاهش نمی کنم . چون منی که از گریه کردن جلوی دیگران متنفرم باز اختیار اشکام رو از دست دادم یا از این که ...؟ سرم رو به درست کردن قهوه گرم میکنم که صدای اون رو از پشت سرم میشنوم .
- زندگی هم مثل قهوه است . تلخه اما وقتی شیر و شکر توش بریزی شیرین میشه منتها تا وقتی داغه خوشمزه است.
برمیگردم و نگاهش میکنم .یعنی هنوزم زندگی من گرمی ای داره ؟
دوباره همون متین همیشگی میشه و لبخند یک وری اش برمیگرده روی صورتش . سینی رو از دست من میگیره و میره سمت سالن .رو به من که هنوز همون طور توی فکرم و سر جام ایستادم برمیگرده و لحن شوخش برمیگرده.
- تو رو خدا بفرمائید خونه ی خودتونه .
میرم و میشینم روی مبل کناری . فنجون قهوه ام رو برمیدارم و زل میزنم بهش .
- بعد از همه ی این حرفا من هنوز هم دلیل رفتنت رو نفهمیدم .
- می خوام برم چون موندنم درست نیست . چون من جای غلطی وایستادم . چون حضور تو تو زندگی من غلطه . چون من این جوری نیستم . حداقل نبودم .
- چون به نظرت داری خیانت می کنی اونم به شوهری که حقیقتا شوهرت نیست ؟
- بد بودن اون مجوزی برای بد بودن من نیست . گو اینکه حتی اگر این تعهد هم نبود من به خودم و عقایدم همچنان متعهد بودم . من این جوری نبودم . دلم هم نمی خواد این جوری باشم .
توی چشمام خیره میشه . طوری نگاهم میکنه انگار داره تا عمق افکارم نفوذ میکنه .فکر می کنم رازی نیست که اون با یک نگاه برملاش نکنه .
- از این هم بگذریم یه مسئله ی دیگه هنوزم می مونه .خوب ببین درست میگم . تو تا به حال این شرایط رو تحمل کردی چون خانواده ات با جدائی تو نمی تونن کنار بیان . پدر و مادر بالاخره پدر و مادرن هر چه قدر هم که با کار بچه شون مخالف باشن بعد از یه مدت نه کارشو اما خودشو میپذیرن .گذشته از اون این زندگی تو ِاه نه اونا . طلاق نمی گیری چون فکر میکنی زنای مطلقه مشکلات زیادی دارن . تو الان هم کمتر از اونا مشکل نداری . طلاق نمی خوای بگیری چون این چیزیه که حمید می خواد و تو هم می خوای اذیتش کنی اما فکر نمی کنی اینجوری بیشتر داری خودت رو آزار میدی؟
فقط نگاهش می کنم . قهوه ام رو که حالا دیگه سرد شده مزمزه می کنم .
- رها تو حیفی . زندگیت حیفه .یه نگاه به خودت بکن .
- خودم هم دیگه نمی دونم چه کار می خوام بکنم .
- خودت رو از این وضعیت خلاص کن . مرگ یه بار , شیون هم یه بار . این جوری کج دار و مریز پیش رفتن کار آدمای بی اراده است نه تو . تو اونقدر جوونی که می تونی دوباره از نو شروع کنی . هر کسی می تونه از نو شروع کنه . زندگی رو , دوست داشتن رو , تجربه کردن رو . مگه تو دوست نداشتی یه دانشگاه تراز اول ادامه تحصیل بدی ؟
- برم که بازم تنها باشم؟
- کی گفته تو قراره تنها باشی . خانومی مگه من مرده ام که تو تنها بمونی .
ته دلم روشن میشه . روشن که نه نور افشانی میشه .
- از کجا شروع کنم ؟
- من کمکت می کنم . یه وکیل خوب بهت معرفی می کنم .بعد هم از بهترین دانشگاه های دنیا برات پذیرش می گیرم .برای بعد از اون هم می تونیم نقشه های خوبی بکشیم .
فکر می کنم برای آینده ام می تونم نقشه بکشم اونم نقشه های خوب .
به ساعتم نگاه می کنم .درست سر وقت رسیدم .
- سلام
- سلام . درست سر وقت .
- نیومدی خونه ؟ فهمیدی کار عاقلانه ای نیست ؟
- نه . کار عاقلانه ای نیست اما من هر کاری بخوام می کنم زیاد به عاقلانه بودنش فکر نمی کنم . اما نمی خواستم برای تو مشکل درست شه .
پشت میز که می شینم گارسونی میاد تا سفارش غذا رو بگیره . به کارد و چنگال های روی میز خیره می شم . برمیگردم توی دنیای خاطراتم . خیلی از اون روزها نگذشته اما برای من خیلی دور به نظر می رسن . با صدای متین دورتر هم میشن .
- با دکتر احمدی تماس گرفتم . یه قرار ملاقات برات گذاشته. کافیه مدارکت رو ببری وبهش یه وکالت بدی .بقیه کارها رو خودش ردیف می کنه .
از سکوتم تردیدم رو می فهمه .
- باید یه تصمیم عاقلانه بگیری . مرگ یه بار شیون هم یه بار .
- کی باید برم ؟
- سه شنبه ساعت 10 . در مورد بقیه مسائل فکر کردی ؟
- در مورد چی ؟
- عنوان شکایتت ؟ مهریه ؟
- شکایت ؟ تو این مدت چیزی به کسی نگفتم که حالا بخوام بگم . همون عدم تفاهم کفایت می کنه . نمی خوام جنگ و دعوا راه بیفته . اما مهریه ام رو لازم دارم .
- پول حمید رو ؟ فکر می کنی به همین راحتی بهت چیزی میده ؟
- حقمه . تاوان مهریه که بیخودی به پاش ریختم . می خوامش .
- مهریه اسمش روشه . بایداز روی مهر داده بشه نه چیز دیگه .محبت تو که قیمتی نداره .گرفتن مهریه از حمید هم کارت رو طولانی می کنه هم بی خودی انرژیت رو می گیره . اول باید برای گرفتن مهریه ات دادخواست تنظیم کنی بعد برای طلاق .گذشته از اون مهریه ی تو برای اون سنگینه . نهایتا قسط بندیش می کنن . می خوای تا ابد ماهی نیم سکه بگیری ؟
- اگه بخوام برم فرانسه برای ادامه تحصیل پول باید داشته باشم .
- برای تحصیلت وقتی من دارم کارت رو راه میندازم یعنی به فکر هیچ چیزی نمی خواد باشی .
- دوست ندارم زیر دین کسی باشم .
- زیر دین نیستی یک. من کسی نیستم دو .
نگاهش آرومه و لبخندش ملایم و گرمه . همه ی تردیدم دود میشه و می ره هوا . صدای خنده ی زوجی که روی میز پشتی نشستن نگاهم رو به طرف خودش می کشه . گل های گلدون رو درآوردن و به همدیگه هدیه کردن . انگار امروز قراره گذشته تکرار بشه اما این بار نه برای من .یه لحظه ته دلم خالی میشه .نکنه دوباره همه چیز خراب بشه؟ گارسون که غذامون رو می چینه روی میز برمیگردم وبه متین که موشکافانه به من خیره شده نگاه می کنم.
- چیزی شده ؟
- نه فقط اینجا خیلی راحت نیستم .
- بلند شو بریم .
- کجا ؟
- می ریم یه جای بهتر .
- بهتر از اینجا ؟ تازه غذا رو آوردن .
- یه جای راحتتر از اینجا . آوردن که آوردن .از اول باید حدس می زدم اینجا با روحیه ی تو خیلی سازگار نیست .
از توی کیفش پول غذا رو درمیاره و میذاره روی میز . بلند میشم و دنبالش راه می افتم . سوار ماشین میشیم و بعد از یک ربع جلوی یه باغ رستوران نگه می داره . به متین نگاه می کنم .خنده اش همه ی غم های وجودم رو قطره قطره آب می کنه .
- این جا برای فرشته کوچولو ها مناسبتره . نه ؟
محوطه ی باز رستوران لبخند روی لبم میاره . فکر می کنم میشه زندگی من هم به همین سادگی تغیر کنه و رنگ و بوی تازه ای بگیره ؟دوباره عادت خونه ی متین رفتن رو از سر گرفتم . نمی دونم میخوام مقاومت خودم رو بسنجم یا ببینم اون در چه حد قابل اعتماده . هر چند اینا بهانه های مزخرفین . اون تا به حال امتحانش رو پس داده . هنوزم چیز زیادی ازش نمی دونم جز این که جذابه ، تنهاست وپولدار . اما تنها آدم قابل اطمینانیه که می تونم روی حمایتش حساب کنم . تنها آدم محکمیه که می شناسم . یه جوریایی نسخه ی تقویت شده ی اون مژده ایه که همیشه می خواستم باشم و نتونستم . وقتی پیششم چشمای اونم یه برق دیگه داره .لبخنداش انگار جون گرفتن . اما آخر شب ازش می خوام برم گردونه خونه .سعی می کنم بی سر و صدا از پله ها بالا برم که توجه همسایه ها رو جلب نکنم . هنوز به پاگرد نرسیدم که یکدفعه یکی از عقب بازوم رو میکشه و پرت میشم توی بغلش . به خودم که میام می بینم پسرک هرزه ،مستاجر طبقه ی پائینه .
- ولم کن آشغال
- آشغال تویی که تنت بوی گند مردای دیگه رو می ده و برای من افه ی نجابت می زاری
- به تو ربطی نداره . دستت رو بکش
- مگه اونا چقدر بهت میدن ؟ بگو من دوبلش رو میدم .تازه بهت قول میدم بیشتر بهت خوش بگذره .
حرصم درمیاد . می دونم لابد حسنی نیست که این دیوونه دور برداشته . توی یه لحظه دستش رو که چنگ انداخته به بازوم با آخرین توانم گاز میگیرم که از شدت درد نعره اش بلند میشه و ولم میکنه .میخوام از کنارش رد بشم که دوباره حالت آماده به حمله به خودش میگره منم که حالا آماده تر از قبلم اسپری فلفلم رو می پاشم توی صورتش . زود خودش رو جمع و جور میکنه اما نه اونقدر که کاری ازم بر نیاد . دوتا پا دارم دو تای دیگه هم قرض میکنم و می دوم طرف آپارتمان خودمون .در رو که پشت سرم میبندم تکیه میدم بهش و روی زمین ولو میشم . دیگه قلبم مثل اون اوائل تند تند نمیزنه اما هنوزم دست وپام تو این جور مواقع یخ میبنده .صدای نحسش رو از پشت در می شنوم
- چنگول بنداز گربه کوچولو . اول و آخرش مال خودمی . این خونه ای که توشی رو یک ماه پیش از اون شوهر عوضیت خریدم . الان تو خونه ی من نشستی ملوسک .
- زر مفت نزن
- می تونم سندش رو نشونت بدم . الان مثلا مستاجر منی . هر چند اون شوهرت هنوز یه قرونم اجاره نداده .احتمالا خودش جای اجاره تو رو واسم گذاشته .
حتی یک درصد فکر چنین چیزی هم دلم رو آشوب میکنه . هنوز نتونستم خودم رو جمع و جور کنم که یه کاغذ رو از لای درز در تو میندازه . برش می دارم . یه کپی از سند خونه است به نام این کثافت . خدایا از این بدتر دیگه چی قراره سرم بیاد؟
**************
کنار شومینه روبه روی متین نشستم و پاهام رو روی همدیگه انداختم و یکی رو به حالت عصبی تکون میدم .
- چی شده پری کوچولو؟
- طوری نیست .
می خوام وانمود کنم همه چیز عادیه . حداقل مثل قبله . به هر کی دروغ بگم به متین نمی تونم . من رو از توی چشمام نگفته می خونه . از جاش بلند میشه میاد روی دسته مبل من می شینه . سرم رو توی آغوشش میگیره . هیچی نمیگه و اجازه میده بوی عطر تلخش آرومم کنه . سرش رو به بالای سرم تکیه میده .
- چی تو رو اینجوری بهم ریخته ؟ هوم؟
یه نفس عمیق میکشم و عطرش رو توی ریه هام فرو میدم ولی همچنان سکوت می کنم.
- تصمیمتو بگیر .حمید رو ولش کن رها . این بازی رو ول کن . من قمارباز خوبیم . بهت میگم این بازی ته تهش برنده نداره .این بازی اصلا ته نداره . از چی میترسی ؟
- حمید خونه رو فروخته .
- میدونم
سرم رو از توی سینه اش بیرون میکشم و با تعجب نگاهش میکنم .
- میدونی؟
- آره
- میدونی چرا؟ بالاخره میخواد بره آمریکا؟
- نه . داره با یکی شریک میشه . قراره یه پروژه ی بزرگ شهرک سازی رو توی شمال شروع کنن . دار و ندارش رو داره توی این پروژه سرمایه گذاری میکنه . تا خرخره خودش رو برده زیر بار نزول.
این که حمید چه کار میکنه دیگه مهم نیست برام این که اون میدونه برام مهمتره .زیر لب زمزمه میکنم
- پس میدونی
- آره . من هر چیزی رو که به تو مربوط باشه رصد میکنم .
بعد دوباره سرش رو پایین میاره و زیر فکم می بوسه . گردنم رو می بوسه . صدای سوختن چوب توی شومینه ، صدای نفس کشیدن های سنگین اون زیر گوشم لمس داغ لبهاش رو پوست تنم دیوونه ام میکنه . دلم میخواد خودم رو بسپرم به دستش . لبهاش که میره سمت یقه ی باز پیراهنم یه لحظه به خودم میام . من دوباره دارم سقوط میکنم . نمی خوام بیشتر از این به خودم ،به اونی که یه زمانی بودم خیانت کنم . سرم رو توی یه حرکت کنار میکشم و از روی مبل بلند میشم . متین اول شوک
برچسب ها: رمان | مرجع رمان | عاشقانه | جدید - 56- رمان یک شنبه ی غم انگیز , رمـــــان هـایـــ عـاشـقــــانـــــه , رمان ایرانی و عاشقانه یک شنبه ی غم انگیز | havva7 کاربر انجمن ... , رمان ...... رمان ...... رمان - Blogfa , رمان زیباترین رویای عاشقانه ی من - blogfa.com , رمان ...... رمان ...... رمان - رمان ازدواج اجباری - Blogfa , رمان یاسمین - blogfa.com , رمان های عشقولانه | رمان ها ، داستان ها ، قصه ها و پندها ,
نویسنده نویسنده : تاریخ : 1393/05/15 تاریخ
کد :63510

تمام حقوق اين وب سايت و مطالب آن متعلق به http://novel.parspa.com/ مي باشد

خرید : بک لینک
میزبانی شده توسط : همکاری در فروش پارس پا